Руніч: Абсолютно нормально сприйняв інформацію про виклик до лав Руху-2

Ще не так давно Руніч приносив Руху надважливі три очка в УПЛ, своїм дублем забезпечивши вольову перемогу над Кривбасом. А зараз, під час відрядження в Другу лігу, не відбував номер, а проілюстрував молодшим одноклубникам, до чого треба прагнути в своєму розвитку та самодосконаленні. Василь у першому ж матчі в сезоні оформив покер, відігравши ранній гол запоріжців, тричі забивши з пасів Карабіна, а ще в одному моменті перервавши не розважливу передачу суперника впоперек поля.

‐ Наскільки несподіваним для вас є визнання найкращим гравцем туру?

‐ Якщо чесно, не особливо звертав на це увагу, але коли дізнався, то мені безумовно було приємно. Кожне досягнення є винагородою моєї щоденної роботи.

Читайте також: Руніч, Ндукве, Бандурін, Хуссін і вся збірна 12-го туру Другої ліги

‐ Ви недавно стали справжнім героєм в УПЛ, коли своїм дублем забезпечили перемогу команди проти Кривбасу. Коли вам повідомили про виклик до складу Руху-2? Як сприйняли цю інформацію?

‐ Не вважаю себе героєм, адже це заслуга всієї команди. Щасливий, що зміг допомогти Руху перемогти. Абсолютно нормально сприйняв інформацію про виклик до лав Руху-2. Розумію, що мені потрібно здобувати якомога більше ігрової практики.

Читайте також: Ндукве довів лік до 11 голів, Руніч прийшов із УПЛ, щоб розгромити Металург-2. Всі матчі 12-го туру Другої ліги

‐ Гості на початку зустрічі вас шокували голом. Ще не увійшли у гру чи не вистачило концентрації?

‐ На початку зустрічі було непросто. Запоріжці активно розпочали гру, пресингували. Бачили, що молодий суперник приїхав за перемогою, але ми пережили ці складні хвилини і досягнули максимального результату.

‐ За пять хвилин ви відзначилися дублем. Отримали задоволення від командної гри?

‐ Команда швидко зреагувала на пропущений м’яч. Ми додали в швидкості та агресії і до цього суперники були не готовими. Протягом всього матчу отримували задоволення від футболу, намагалися забити якомога більше.

‐ На чому акцентував увагу тренер у перерві?

‐ Важливо було не розслаблятися, а продовжувати гнуту свою лінію. Протягом всього матчу ми грали агресивно та активно. За рахунок флангів розривали захист суперника. Така гра свідчить про хорошу готовність команди.

‐ У другому таймі ви забили ще двічі. Який із чотирьох голів вам сподобався найбільше? Раніше на будь-якому рівні відзначалися покером?

‐ У своїй кар’єрі до цього матчу раніше не забивав чотири голи за гру. Варто відзначити мій четвертий забитий м’яч, коли стартував на перехоплення  пасу Куралеха назад і пробив повз воротаря.

‐ Безумовно, ця гра вам пішла на користь, якщо враховувати результативність. Повністю собою задоволені чи можна було зіграти ще краще?

‐ Повністю ніколи не можна бути собою задоволені, але безумовно, занесу цю гру собі в актив. Ці голи додадуть мені впевненості у власних силах. Задоволений якісною командною грою всього колективу. Раніше ніколи не брав участь у іграх, в яких було забито відразу десять голів. Після фінального свистку переповнювали позитивні емоції.

‐ Для вас це був дебютний матч у Другій лізі. Слідкуєте за цим чемпіонатом? Як оціните рівень турніру?

‐ Час від часу слідкую за чемпіонатом, в якому грають низка перспективних команд. Деякі клуби Другої ліги не загубилися б навіть в Першій лізі. Рух 2 створений для молодих гравців, щоб вони швидше прогресували і могли грати на дорослому рівні. А також для футболістів, які отримують менше ігрової практики у першій команді.

Герой 12-го туру Другої ліги. Ілюстрація pfl.ua