Сельта та Валенсія зіграли внічию у результативному матчі, Яремчук на поле не вийшов

Сельта — Валенсия. Фото — Getty Images

Сельта та Валенсія зіграли внічию у результативному матчі 38-го (останнього) туру іспанської Прімери – 2:2.

Гості виграли перший тайм завдяки автоголу, яким у дебюті зустрічі відзначився Карлос Домінгес. Одразу після перерви господарі заробили пенальті, який реалізував Яго Аспас.

Лос Чес відповіли тією ж монетою – з “позначки” не схибив Альберто Марі. Але Сельта відразу відігралася знову – Аспас перекваліфікувався в асистенти, і з його передачі забив Анастасіос Дувікас.

На цьому гольовий бенкет завершився. Українець Роман Яремчук так і просидів весь матч у запасі. Український форвард, який проводив сезон на правах оренди з Брюгге, завершив його з показниками 29 матчів (25 – у чемпіонаті Іспанії) та чотири забиті м’ячі (3 – у Прімері).

Валенсія, яка провалила кінцівку сезону, фінішувала на дев’ятому рядку. Підсумкова позиція Сельти – 13-та або 14-та, залежно від результату матчу Севільї.