Сергій Кравченко: Нічия з лідером – добрий результат. Вилучення Ротаня – це провокація лави Дніпра-1.

Сергей Кравченко, фото — fco.com.ua

Помічник головного тренера Олександрії Руслана Ротаня Сергій Кравченко прокоментував нічию в перенесеному матчі 1-го туру УПЛ проти Дніпра-1 (1:1).

«Задоволені і якістю гри, і результатом. Ми хотіли виграти, але й нічия з лідером чемпіонату – добрий результат. І вважаю – що закономірний».

«Так, є розуміння того, що команда близька до виходу в єврокубки. Більш того, є завдання потрапити в єврокубки, тому кожне очко для нас важливе. Для нас, для нашої команди. Тим паче одне очко, здобуте з лідером. Ми відібрали очки і у Шахтаря, і у Дніпра-1, які борються за чемпіонство. Але це їхні справи. У нас свої цілі».

Дивіться також: Дніпро-1 – Олександрія. Відео огляд матчу за 11 травня

“Головний тренер після призначення пенальті був незадоволений рішенням судді. Це звичайні емоції. А з лави Дніпра-1 його провокували. Ми всі – живі люди, всі – на емоціях. Тим паче після такого рішення. Тому сталося те, що сталося. Спровокували головного тренера, він не стримався».

Нагадаємо, що після призначення пенальті у ворота Олександрії між тренерськими штабами команд виник конфлікт. За його підсумком арбітр вилучив головного тренера Олександрії Руслана Ротаня та одного з помічників коуча Дніпра-1 Олександра Кучера.

Олександрія посідає п’яте місце, маючи 39 очок. У наступному матчі 15 травня команда Ротаня зустрінеться із Колосом.