Шахтар підтвердив факт зникнення гравця молодіжного складу Роспутька після матчу з Антверпеном у Юнацькій лізі УЄФА

Александр Роспутько, shakhtar.com

Шахтар підтвердив факт зникнення гравця молодіжного складу Олександра Роспутька.

Днями повідомлялося, що Роспутько зник після матчу Юнацької ліги УЄФА з Антверпеном (2:1), який відбувся 4 жовтня. Гравця не було на рейсі в аеропорту, крім того, Роспутько залишив ігрову форму, а також видалив записи у соціальних мережах та перестав відповідати на дзвінки.

Незабаром низка джерел повідомила, що гравець перед зустріччю з Антверпеном провів переговори з керівництвом Шахтаря і погодив новий контракт з Гірниками на наступні п’ять років.

У свою чергу, журналіст Володимир Звєров стверджував, що Роспутько ухвалив рішення перейти до російської зірки із санкт-петербурга, у тренерському штабі якої працює колишній гравець Шахтаря Геннадій Зубов.

Шахтар офіційно не публікував інформацію про Роспутько. Однак у клубі підтвердили, що ведуть пошук гравця та мають намір з’ясувати всі деталі ситуації.

“Підтверджуємо факт неповернення Олександра Роспутько до України після матчу з Антверпеном. Гравець отримав посадковий квиток, здав валізу і не з’явився на посадку в літак. Ми не можемо стверджувати, в якому напрямку пропав гравець. У нас немає інформації”.

“Клуб сподівається, що гравець повернеться найближчим часом. Ми звернулися до нього з офіційним листом з вимогою протягом п’яти днів повернутися до розташування команди. Якщо він не повернеться – контракт буде розірваний з вини гравця. Клуб залишає за собою право вимагати з гравця фінансову компенсацію”.

“Ми будемо діяти виключно в рамках чинного законодавства. Гравець має нести відповідальність як працівник клубу та як громадянин України, який порушив умови контрактних відносин та положення правил перетину кордону, якщо він у належний час не повернеться до країни”.

Роспутько є вихованцем донецького клубу. Шахтар U-19 у поточному розіграші Юнацької ліги УЄФА йде на третьому місці після двох турів.