Шахтар програв Аяксу у благодійному матчі

Аякс — Шахтер. Фото — twitter.com/fcshakhtar

Шахтар та Аякс провели благодійний матч на Йоган Кройф Арені в Амстердамі. Поєдинок завершився перемогою нідерландської команди з рахунком 3:1.

Команда Ігора Йовічевіча вийшла вперед на 33-й хвилині зусиллями Михайла Мудрика. Перед перервою Душан Тадіч зрівняв рахунок у матчі.

У середині другого тайму Аякс повів у рахунку – м’яч після удару Стевена Бергейса та рикошету від гравця Шахтаря влетів у сітку воріт Андрія Пятова. Остаточний рахунок зустрічі встановив Мохаммед Кудус.

Зазначимо, що кошти від реалізації квитків та реклами у матчі Аякс – Шахтар спрямують на придбання всього необхідного для захисників України, українських громадян та дітей, які постраждали від війни.

Раніше на зборі в Нідерландах Шахтар зіграв внічию з Фортуною – 3:3. 30 липня команда Йовічевіча зустрінеться з Утрехтом.

Старт нового сезону української Прем’єр-ліги призначено на 23 серпня.

• Благодійний матч

Аякс – Шахтар – 3:1 (1:1)
Голи: Тадіч, 45, Бергейс, 73, Кудус, 85 – Мудрик, 33

Шахтар (перший тайм): Трубін, Конопля, Бондар, Козік, Корнієнко, Степаненко, Бондаренко, Судаков, Тотовицький, Мудрик, Кащук

Шахтар (другий тайм): Пятов, Стасюк, Бондар (Удод, 63), Козік (Савченко, 63), Кирюханцев, Чех (Криськів, 88), Очеретько, Вакула, Джурасек, Топалов, Кулаков