Шахтар розглядає можливість придбання для УПЛ системи VAR

Дарио Срна, фото — shakhtar.com

Директор Шахтаря з футболу Даріо Срна заявив, що донецький клуб розглядає варіант із придбанням системи VAR для УПЛ. На думку Срни, всі матчі наступного сезону мають відбуватися із системою відеоповторів.

“Мені дуже не сподобалося суддівство в Олександрії, ще більше не сподобалося в Одесі. Шахтар завжди був за справедливість, чесний футбол. Якщо помиляються в наш бік, ми це визнаємо”.

“Сьогодні мені не подобається, як упереджено судять матчі Дніпра-1. І це теж зазначають експерти та журналісти. Тому відповідальних за суддівство в Україні я прошу звернути на це увагу, зробити висновки і покарати тих арбітрів, які припускаються грубих помилок. Моя думка, що потрібно розвивати молодих арбітрів, амбітних, голодних, тому що сьогодні суддівство не на тому рівні, на якому воно має бути”.

“Ми розуміємо фінансові проблеми та складнощі, з якими стикаються організатори змагань. Тому Шахтар розглядає можливість придбання для УПЛ системи VAR, щоб VAR працював на кожному без винятку матчі наступного сезону. З додатковим VAR буде набагато легше: це дозволить виключити помилки та усунути втручання ззовні у роботу арбітрів. Важливо, щоб усі клуби були у рівних умовах”.

“Ми хочемо справедливості і боремося за чесність. Хто проти такого підходу, той не заслуговує бути в еліті українського футболу і брати участь у чемпіонаті України. Для всіх мають бути однакові правила. Те, що зараз відбувається із суддівством, мені нагадує свавілля початку 2000-х Якщо Шахтар виграє цей чемпіонат, я вам обіцяю, він це зробить чесно. Якщо програє, то тільки в чесній боротьбі. Ми не визнаємо обману і будемо з цим боротися”.

“Хочу зазначити, що поточний чемпіонат дуже цікавий, йде наполеглива боротьба нагорі та внизу турнірної таблиці. Не вистачає, на жаль, одного – якісного, неупередженого суддівства та фейр-плей”.

Шахтар лідирує в УПЛ, випереджаючи Дніпро-1 на три очки та зігравши на одну гру більше за дніпрян. 13 травня Гірники зіграють проти Інгульця.