Шахтар у Львові знищив Металіст 1925, забивши сім голів

Металлист 1925 — Шахтер, фото — УПЛ

У матчі 16-го туру чемпіонату України Шахтар розгромив Металіст 1925 з рахунком 7:0. Зустріч відбулася у Львові на стадіоні Арена Львів.

У першому таймі команда Ігоря Йовічевіча забила чотири голи: дублем відзначився Олександр Зубков, по голу забили Богдан Михайличенко та Лассіна Траоре.

Після перерви гол у свої ворота забив Ігор Курило. Ще за кілька хвилин свій гол забив Іван Петряк, а остаточний рахунок встановив Ярослав Ракіцький, котрий відзначився першим м’ячем після повернення до донецької команди.

Після цього матчу Шахтар набрав 36 очок та наздогнав Дніпро-1 у турнірній таблиці УПЛ. Металіст 1925 знаходиться на восьмому місці.

У наступному матчі Шахтар зіграє проти Феєнорда в 1/8 фіналу Ліги Європи, а потім гратиме з Кривбасом в УПЛ. Металіст 1925 у наступному турі чемпіонату України зіграє з Чорноморцем.

• Чемпіонат України, 16-й тур

Металіст 1925 – Шахтар – 0:7 (0:4)

Голи: Зубков, 5, 41, Михайличенко, 13, Траоре, 38, Курило, 56, автогол, Петряк, 58, Ракіцький, 66