Шахтар вирвав перемогу над Чорноморцем у компенсований час

Шахтер — Черноморец. Фото — upl.ua

Шахтар переміг Чорноморець (2:1) у матчі 4-го туру української Прем’єр-ліги. Поєдинок відбувся на Арені Львів.

Команда Романа Григорчука повела у рахунку вже на 9-й хвилині зустрічі після точного удару Максима Брагару.

Гірникам вдалося відігратися після перерви – на 74-й хвилині Мар’ян Швед замкнув подачу Богдана Михайличенка. У компенсований час після точного удару Олега Очеретька м’яч рикошетом від Лассіни Траоре залетів у ворота та приніс перемогу команді Ігора Йовічевіча.

Шахтар піднявся на перше місце в УПЛ, випереджаючи на одне очко Верес та Зорю. Чорноморець посідає 11-те місце у турнірній таблиці.

У наступному турі УПЛ Шахтар зустрінеться з Металістом, а Чорноморець – з Олександрією. Базова дата матчів – 1 жовтня.

14 вересня Шахтар у Варшаві зіграє із Селтіком у Лізі чемпіонів. У першому турі єврокубка Гірники розгромили РБ Лейпциг – 4:1.