Шахтар зіграв внічию з Марибором у неймовірному матчі з вісьмома голами

Шахтер. Фото — shakhtar.com

Шахтар зіграв внічию зі словенським Марибором (4:4) у товариському матчі в рамках другого тренувального збору в Туреччині.

На 15-й хвилині Олександр Зубков вивів Гірників вперед, забивши гол ударом з-за меж штрафного майданчика. Перед перервою команди відзначилися тричі: у складі Шахтаря дубль зробив Дмитро Криськів, а Марибор відповів ефектним голом Івана Брніча.

На початку другої половини зустрічі словенська команда відігралася. Протягом трьох хвилин відзначилися Марко Божич та Брніч.

На 71-й хвилині Артем Бондаренко повернув перевагу Шахтарю. Півзахиснику вдався прицільний удар з лінії штрафного майданчика. Марибор відігрався через шість хвилин зусиллями Божича.

Раніше в Туреччині команда Ігора Йовічевіча у спарингу поступилася Аустрії (1:2), зіграла внічию зі словенським Копером (2:2) та болгарським Лудогорцем (2:2). Наступний контрольний поєдинок Гірники проведуть 8 лютого проти Сараєво.

За підсумками групового раунду Ліги чемпіонів Шахтар посів третє місце у квартеті та вийшов у плей-оф Ліги Європи. У лютому Гірники зіграють із Ренном у 1/16 фіналу ЛЄ.

Команда Йовічевіча також посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ, відставши на 5 очок від Дніпра-1. У першому матчі другого кола Шахтар зіграє проти Металіста 1925.

• Контрольний матч

Шахтар – Марибор (Словенія) – 4:4 (3:1)
Голи: Зубков, 15, Криськів, 34, 40, Бондаренко, 71 – Брніч, 38, 51, Божич, 48, 77

Шахтар: Трубін, Гочолейшвілі, Бондар, Фарина, Михайліченко, Степаненко, Судаков, Зубков, Бондаренко, Криськів, Траоре

Запасні: Шевченко, Тейлор, Козік, Ракіцький, Сігеєв, Тотовицький, Глущенко, Ющенко, Роспутько, Сікан, Борячук