Шаран: Хочемо провести збори, шанс отримає молодь

Владимир Шаран, facebook.com/minajfootballclub

Головний тренер Миная Володимир Шаран підбив підсумки року та розповів про плани команди на другу частину сезону-2022/23.

“Я очолив команду за місяць до завершення зимової підготовки. Від того складу залишилось десь 30 відсотків. На старт поточного чемпіонату України виходили з думкою – ким будемо грати? Однак, ми змогли об’єднатись в одне ціле, і керівництво забезпечило команді все необхідне – зарплата виплачувалась вчасно, побутових проблем не було. Минай продемонстрував непоганий результат: 14 балів – це для молодої команди, 11 гравців якої раніше не грали в УПЛ, нормально”.

“Сподіваємося, що найстрашніше вже позаду. Важко щось прогнозувати. Думаю, треба жити сьогоднішнім днем. Є надія, що цей чемпіонат України вдасться завершити, і це буде нашою перемогою. Але ще більше ми чекаємо на перемогу ЗСУ”.

“Хочемо провести збори. Все залежить від фінансування. Головне, щоб не було гірше, і щоб інші клуби УПЛ залишились на плаву. Щодо гравців, то великий шанс отримає молодь. Наразі всі ми уважно слідкуємо за командами Першої та Другої ліг”.

Читайте також: Шаран: Мені хотілося б, щоб гравці, які були в резерві, більше працювали над собою та додавали у майстерності

Команда Володимира Шарана завершила осінню частину сезону на 13-му місці, набравши 14 очок. У першому матчі після паузи Минай зіграє зі Львовом 4 березня.