Шаран: Орендуємо захисника Олександрії Мельника та Булезу з молодіжки Шахтаря

Владимир Шаран, фото — scdnipro1.com.ua

Наставник Минаю Володимир Шаран розповів про трансферну політику клубу під час зимової паузи. Коуч анонсував оренду двох футболістів – Олександра Мельника та Андрія Булези.

“Міркуючи над запрошенням нових гравців, ми хотіли зробити це точково, лише на деякі позиції. Ті з футболістів, яких переглядали у Туреччині, сподіваюсь, залишаться в нашій команді”.

“Їх загалом було небагато: на турецький збір прилетіло двоє новачків – Сергій Петько і Михайло Шишка, а до цього у нас з’явився молдовський легіонер Михайло Гечєв. Ще до нас повинен приїхати центральний захисник Олександр Мельник з Олександрії, якого я добре знаю. Ми його беремо в оренду. На таких же умовах маємо наміри взяти і юного Андрія Булезу із резервного складу донецького Шахтаря”.

23-річний захисник Мельник є вихованцем київського Динамо. Олександр провів два матчі за біло-синіх у Юнацькій лізі УЄФА. 19-річний Булеза – капітан збірної України U-19.

Команда Володимира Шарана завершила осінню частину сезону на 13-му місці, набравши 14 очок. У першому матчі після зимової паузи Минай зіграє з Шахтарем 28 лютого.