Шотландія на виїзді розгромила Вірменію у групі України у Лізі націй

Стюарт Армстронг. Фото — Getty Images

Шотландія на виїзді розгромила Вірменію (4:1) у матчі четвертого туру групи 1 дивізіону “B” Ліги націй.

Вже на 6-й хвилині зустрічі Ваган Бічахчян вивів вірменську команду вперед. Гості швидко відігралися зусиллями Стюарта Армстронга. У компенсований до першого тайму час півзахисник відзначився ще раз.

Зазначимо, що перед другим голом шотландців Вірменія залишилася у меншості – другу жовту картку отримав Арман Оганесян.

У другому таймі Шотландія забила ще два м’ячі. Результативні удари на рахунку Джона Макгінна та Че Адамса.

На 90+1 хвилині був видалений ще один гравець збірної Вірменії – Камо Оганесян.

Шотландія здобула другу перемогу у групі та піднялася на другу позицію у турнірній таблиці. Вірменія посідає третє місце.

Лідирує у квартеті 1 Україна. Команда Олександра Петракова сьогодні зіграє із Ірландією. Початок – о 21:45.