Шовковський: Дякую команді, що вона зібралася, проявила характер, дотиснула суперника та вирвала перемогу

Александр Шовковский. Фото — fcdynamo.com

Головний тренер Динамо Олександр Шовковський поділився думками про виїзний матч проти СК Дніпро-1 (2:1) та розповів, за рахунок чого його команді вдалося вирвати перемогу.

“Завжди матчі з Дніпром і Дніпром-1 дуже цікаві, завжди дуже непрості. Це тягнеться ще з часів, коли ми були в іншій країні. Завжди було цікаво, але й завжди було непросто. Так, наші клуби дружні між собою, але дружні відносини закінчуються, коли виходиш на футбольне поле”.

“Ми налаштовувалися на складний матч, розуміли, за рахунок чого грає наш суперник, говорили хлопцям, що доведеться виконувати багато бігової роботи, що багато доведеться терпіти, що маємо виконувати установку на гру, а також що ми маємо робити, щоб знайти свої моменти в атаці”.

“На жаль, пропустили необов’язковий гол, можна сказати, що подарували його супернику. Наші центральні захисники не мають права грати таким чином та дозволяти забивати супернику в таких ситуаціях. Але я дякую всій команді, що вона зібралися, проявила характер, в кінцівці дотиснула суперника та вирвала перемогу”.

“Ви маєте розуміти просту річ. Те, що відбувається в роздягальні, завжди там і залишатиметься. Я ніколи не буду розповідати про тактичні зміни, я ніколи не буду розповідати про якісь емоційні чи психологічні установки”.

“Команда розуміла, що нам треба починати з 0:1, що є моменти, які нам мають зіграти на руку. Ми трохи перебудували свої дії. Безумовно, нам треба було додавати у швидкості, щоб суперник витрачав більше сил. Коли так відбувається, то команда суперника трохи відволікається, і не до кінця дотримується дисципліни. Це нормально й об’єктивно, це особливість будь-якої людини, тому треба терпіти до кінця, до останнього моменту й вірити в те, що ми готові виконувати ті завдання, які стоять перед нами”.

Дивіться також: Дніпро-1 – Динамо. Відео огляд матчу за 27 квітня

Нагадаємо, кияни у Дніпрі програли перший тайм, але зуміли зрівняти невдовзі після перерви зусиллями Владислава Кабаєва. Переможний гол у самому ендшпілі сконструювали ще два Владислави – Супряга та Ванат, причому до цього моменту Динамо грало в меншості після вилучення Олександра Тимчика.

Складна перемога дозволила команді Шовковського набрати 57 очок та відірватися від Кривбасу. Шахтар попереду із 4-очковим відривом. 1 травня Динамо прийматиме Верес у перенесеному матчі 5-го туру, а через чотири дні – також на своєму полі – зіграє з Колосом.