Шовковський: Наша країна живе у реаліях війни, нам треба до цього пристосовуватися. Треба взагалі сказати велике спасибі, що цей чемпіонат розпочався

Александр Шовковский, fcdynamo.com

Виконувач обов’язків головного тренера київського Динамо Олександр Шовковський прокоментував перемогу у матчі 27-го туру УПЛ над Олександрією (5:1).

“Чудово грати у футбол, коли вдається багато чого. Для того, щоб так відбувалося, треба у першу чергу розуміти, що і як робити, і відповідально ставитися до всіх тих зауважень і виконувати моменти, про які ми домовляємося перед грою. Ми вивчали нашого сьогоднішнього суперника, команда Руслана Ротаня грає в атакувальний футбол, вони намагаються комбінувати, готують свої атаки через фланги. Ми знали це, ми готувалися до цього, і, в принципі, ми виконали план на гру”.

“Єдиний момент – пропущений м’яч. Тоді ми припустилися помилки і через це пропустили гол. В принципі, я задоволений діями наших гравців, а також мотивацією, з якою вони виходили на цю гру. Ми живемо у такій ситуації, що через повітряну тривогу треба було перервати матч хвилин на 30, але головне, що все добре і матч дограли”.

“Якщо ми говоримо про цю ситуацію [пауза через повітряну тривогу] – ми закликали, і дякуємо хлопцям, що вони відповідально поставилися до останніх 15 хвилин основного і компенсованого часу. Тому що ми розуміли: розслаблятися у жодному разі не можна. Треба бути відповідальним кожну секунду. Треба робити, що ти вмієш. Хлопці віднеслися до ситуації дуже відповідально і я їм за це дякую”.

“А що відбувається… ми живемо у таких реаліях. На жаль, наша країна живе у реаліях війни і нам треба до цього пристосовуватися. Треба взагалі сказати велике спасибі, що цей чемпіонат розпочався. Тому що якби цього чемпіонату не відбулося, то я не знаю, як би існували клуби. Як-то кажуть, маємо те, що маємо, і рухаємося вперед із думками про перемогу. Про наше щасливе і вільне майбутнє”.

Кияни втримують четверте місце у турнірній таблиці. У наступному турі Динамо 24 травня зіграє з Колосом.