Шуховцев став тренером воротарів ФСК Маріуполь

Игорь Шуховцев, google.com

Відомий колишній голкіпер Ігор Шуховцев став тренером воротарів ФСК Маріуполь, розповів головний тренер команди Олег Краснопьоров. Також наставник поділився планами на підготовчий етап до весняної частини сезону.

“У нас поки що відбулася лише одна заміна, та й то, у тренерському штабі. За сімейними обставинами колектив покинув наставник воротарів Роман Нестеренко. Натомість працюватиме відомий у минулому голкіпер Ігор Шуховцев”.

“Основну частину роботи (24 дні) ми проведемо тут, у Винниках. Акцент буде зроблено на фізичному, тактичному та психологічному аспектах, щоб до офіційних матчів підійти у найкращій формі. Потім ми вирушимо до Києва, хлопці трохи відпочинуть, і пройде завершальний етап підготовки до першого офіційного поєдинку 2023 року проти Чернігова, який відбудеться 8 квітня у гостях”.

“Ми запланували чотири поєдинки: 7 березня – з чемпіоном Львівської області Юністю, 11-го – з ЛНЗ. 16-го числа хочемо провести два спаринги в один день – з тернопільською Нивою та Рухом”, – розповів Краснопьоров.

Шуховцев раніше працював тренером воротарів у Маріуполі під керівництвом Остапа Маркевича. Фахівець залишив команду влітку 2022 року.

Маріуполь посів останнє місце у групі А Першої ліги в осінній частині сезону. Навесні команда Краснопьорова зіграє у групі за право збереження прописки у дивізіоні.