Сидорчук: Для Буяльського Динамо – значить набагато більше, ніж для тих людей, які кажуть, що «Динамо – для мене все»

Виталий Буяльский, фото — upl.ua

Колишній капітан київського Динамо Сергій Сидорчук в інтерв’ю Марині Машкіній для Sport Arena TV розповів про своїх тепер уже експартнерів по київському клубу, зокрема – про Володимира Бражка, Віталія Бульського та Андрія Ярмоленка.

«Я розумію, що зараз Буяльському дуже важко. Він один із тих, хто багато чого пройшов з Динамо, і багато критики на нього виливалося. Постійно він був винним у всьому. А для нього Динамо – це не просто звук. Він мріяв про цю команду. Для Буяльського Динамо – значить більше, ніж для тих людей, які кажуть, що «Динамо – для мене все».  Я знаю це, тому що ми разом жили в номері на базі. І йому важко, оскільки ту планку, яку він ставить перед собою, сьогодні мало хто ставить», – розповів хавбек.

За словами Сидорчука, він одним із перших дізнався про повернення Андрія Ярмоленка в Динамо. «З Ярмоленком ми кожен день на звʼязку. Я одним із перших дізнався, що він повернеться в Динамо. Хотіли виграти чемпіонат України разом, але він все зрозумів. Хоч і з приколами», – відзначив Сергій.

Що стосується Володимира Бражка, який був капітаном Динамо у матчі з Шахтарем, то Сидорчук вважає його перспективним футболістом. «У Бражка є все, аби грати в хороший футбол. І час є – тому все в його руках, ногах і голові. Перспективний молодий хлопець».

Сергій Сидорчук відіграв за Динамо більше 10-го років – з січня 2013-го. У складі біло-синіх хавбек провів 327 матчів, в яких забив 27 голів та віддав 27 результативних передач.

У вересні цього року Сидорчук перейшов до Вестерло. За бельгійський клуб півзахисник провів сім матчів, відзначившись одним забитим м’ячем.