Символічний удар по м’ячу від бійця, який звільняв Високопілля, інтершум на стадіоні. Як Кривбас у Києві Вересу програв

Рівненський Верес знову виграє до УПЛ. Підопічні Юрія Вірта у гостьовому поєдинку з Кривбасом забили один гол у середині першого тайму, і це дозволило їм закріпитися у трійці лідерів.

Криворізький Кривбас, який проводив свій домашній матч на НСК Олімпійський, ретельно готувався до цього поєдинку. Номінальні господарі чудово забрендували головну арену країни у свої кольори. У VIP-ложі було багато відомих людей на чолі з Андрієм Павелком. Також сподобалося використання інтершуму на стадіоні. Напевно, футболістам приємніше грати не при повній тиші, а з емоціями фанатів. За це менеджменту Кривбасу респект.

Тиждень тому, під час першого матчу Кривбасу у Києві розпочалася активна фаза контрнаступу у безпосередній близькості до Кривого Рогу. Одним із перших важливих досягнень стало звільнення Високопілля, що зменшило можливості російських окупантів для артилерійського обстрілу українських населених пунктів. Символічно, що перший удар у матчі Кривбас – Верес виконав справжній герой, один із бійців, які звільняли Високопілля та продовжують гнати ворогів з нашої землі.

Сам поєдинок проходив під акомпанемент дрібного осіннього дощу, що, втім, не позначилося на якості футбольного поля.

Суперники досить довго намацували слабкі місця у опонента. Цього вечора захисники були сильнішими за гравців лінії атаки.

Як виявилося, все вирішив дуже красивий гол Віталія Дахновського. На 28-й хвилині йому вдався потужний удар з-за меж штрафного майданчика — голкіпер Кривбасу Кліщук був безсилим — 0:1.

Усі спроби номінальних господарів відігратися були марними. Ну а Верес своїх шансів не реалізував. Можливо, рівняни приберегли голи на домашні матчі. Після паузи, на матчі збірних, Верес свій перший домашній поєдинок цього сезону планує провести в Рівному, на реконструйованому стадіоні Авангард. Суперником Вереса буде Рух.

Ну, а Кривбас залишається єдиною командою в УПЛ, яка ще не забивала голи цього сезону. Роботи у Юрія Вернидуба у майбутню двотижневу паузу буде достатньо.