Степаненко: Будується нова команда

Тарас Степаненко, Getty Images

Півзахисник Шахтаря Тарас Степаненко прокоментував підсумки контрольного поєдинку проти Фортуни Сіттард.

“Було багато помилок: як індивідуальних, так і під час виходу з оборони в атаку. Перші десять хвилин були геть жахливими, але ми мусимо розуміти, що наразі будується нова команда. У Шахтаря багато молодих гравців, новий тренер і вимоги. Потрібно працювати, після тижня тренувань ми не можемо сказати, що вже набули оптимальної форми”.

“Головне, згодом нам удалося вирівняти гру, показати характер. 3:3 є закономірним результатом, та попереду багато роботи”.

“Я розумію, що сьогодні на полі я не лише гравець, а й помічник тренера. Мені зрозумілі всі його вимоги, і я маю підказувати молодим гравцям, щоб їхня адаптація проходила швидше”.

“Хлопці з Академії завжди мріяли потрапити до першої команди, але вони завжди казали, що важко конкурувати, адже раніше було багато класних футболістів із Бразилії та Європи. У цій ситуації вони отримали дуже великий шанс, і я разом із тренерським штабом ставитиму перед ними дуже високі вимоги”.

“Усі мусять розуміти, що це Шахтар – команда, яка має завжди перемагати, незалежно від ситуації поза й усередині. Моє завдання – трохи підштовхувати молодих до цього і досягати результату”, – розповів Степаненко.

Перший етап збору Шахтаря в Нідерландах триватиме до 30 липня. У матчах, що залишилися, Гірники зіграють з Аяксом (26 липня) і Утрехтом (30 липня).

Старт нового сезону української Прем’єр-ліги призначено на 23 серпня.