Суркіс: Про відхід Супряги з Динамо не може бути й мови

Игорь Суркис, фото — fcdynamo.com

Президент Динамо Ігор Суркіс спростував інформацію про можливу оренду форварда Владислава Супряги у Дніпро-1. Також Суркіс розповів про інші кадрові питання клубу.

“Після переходу до Динамо Піхальонка ми віддаємо Дніпру-1 гроші. Живі конкретні гроші”.

“У нас немає можливості розкидатися футболістами. Якщо хтось забув, нам потрібно проходити кваліфікацію Ліги чемпіонів, а в команді багато збірників, які не почнуть підготовку до нового сезону у загальній групі. Більше того, у липні потрібно буде когось віддати на Олімпіаду” .

“Я не можу підставляти тренера, забираючи у нього ще когось із гравців напередодні першого збору. Якби у нас була пропозиція від Дніпра-1 щодо Беніто, ми б її розглянули, але такої пропозиції не було”.

“Щодо Супряги, то він набрав навесні гарну форму, був у своїй ідеальній вазі, відмінно вийшов проти того ж Дніпра-1, віддав гольову передачу… Проблема в тому, що після цього він підхопив складну вірусну інфекцію і деякий час лікувався. Поки що про його звільнення з клубу не може йтися».

“Булеца належить Динамо – тому повертається до нас із Заглембє. Швидше за все, поїде на перший збір із командою, а там – вирішувати тренеру”.

“Шепелєв та Андрієвський – не ті гравці, яких потрібно віддавати в оренду. Але ми готові розглянути конкретні пропозиції клубів щодо них”.

Повідомлялося, що вінгер Беніто та форвард Владислав Супряга на сезон вирушать у Дніпро-1. Під питанням залишається доля й іншого легіонера – Самби Діалло.

За інформацією Sport Arena, столичний клуб не перешкоджатиме можливим переходам хавбеків Володимира Шепелєва та Олександра Андрієвського, незважаючи на ще чинні контракти футболістів.

За підсумками сезону 2023/24 Динамо посіло друге місце у турнірній таблиці чемпіонату України та візьме участь у кваліфікації Ліги чемпіонів. Команду Олександра Шовковського поповнили вже два новобранці: Олександр Піхальнок (з Дніпра-1) та Максим Брагару (Чорноморець).