Тлумак: Основне завдання Карпат – вихід у Прем’єр-лігу

Андрій Тлумак, фото fckarpaty.org.ua

Головний тренер Карпат Андрій Тлумак розповів про завдання команди на наступний сезон та про кадрову ситуацію у клубі. Раніше Леви оголосили про припинення співпраці із 13 футболістами.

“Сьогодні основне завдання як нашої команди, так і країни – перемогти у війні, щоб ми вигнали окупанта. Це найголовніше. Щодо футболу, то це вихід до Прем’єр-ліги і далі, далі і далі”, – сказав Тлумак.

“Ми вже півроку не граємо у футбол. Коли були на зборі в Туреччині, то війна, на жаль, нас там застала. У нас контракти були підписані на один рік. Ми сіли, обговорили. Кожен ухвалював рішення сам. Хтось захотів приїхати, хтось вирішив розірвати контракт та шукати свої спортивні сили в інших командах”.

“Момент такий, що будь-яка команда з високими цілями щороку має трохи оновлюватися, щоб заходила свіжа кров, збільшувалася конкуренція. Працюємо за класичним графіком побудови клубу”.

“Кістяк [команди] залишився, я цим задоволений. Це Болденков, Приймак, капітан Кожанов, Чачуа, Тарануха, Галенков. Думаю, проблем немає. Ми підписали 12 молодих футболістів, розраховуємо на них”.

У сезоні 2021-22 років Карпати виступали у групі «А» Другої ліги. На момент дострокової зупинки чемпіонату львівський клуб посідав перше місце у турнірній таблиці.

Раніше президент ПФЛ Олександр Каденко повідомив, що у чемпіонатах Першої та Другої ліг мають стартувати по 16 клубів. Сезон у ПФЛ може розпочатися наприкінці серпня чи на початку вересня.