Траоре пропустить три місяці через тендиніт квадрицепсу

Лассина Траоре, фото — shakhtar.com

Нападник Шахтаря Лассіна Траоре пропустить три місяці через тендиніт квадрицепсу. Про це повідомив головний тренер Гірників Ігор Йовічевіч після переможного матчу проти Вереса (2:1). Також наставник розповів про ситуацію з іншими травмованими футболістами.

“Траоре не гратиме три місяці. І під дуже великим питанням Мар’ян Швед, також і Юхим Конопля. Це дуже важливі футболісти, які у той період, коли ми були на піку форми, грали. Плюс Петряк, який травмувався.

Траоре має нове пошкодження. Тендиніт квадрицепсу. Думаю, до початку зборів він буде готовим. Це важливий футболіст для нас, нашого футболу. Особливо на чужій половині поля, де він грає корпусом дуже добре, дає «кисень» нашим вісімкам, вінгерам. Тобто дуже кваліфікований футболіст”, – розповів Йовічевіч.

Траоре цього сезону зіграв 31 матч за Шахтар у всіх турнірах, у яких забив шість голів і віддав чотири результативні передачі.

Шахтар повернув лідерство у турнірній таблиці чемпіонату України. У наступній грі Гірники зіграють проти Зорі 24 травня.