Тренер Гірника-Спорт Жабченко: Доведеться будувати нову команду

Ігор Жабченко, фото gornyak-sport.net

Головний тренер Гірника-Спорт Ігор Жабченко заявив, що клуб із Горішніх Плавнів буде учасником нового сезону Першої ліги України.

При цьому коуч наголосив, що остаточного формату змагань ще не визначено. За його словами, Гірник-Спорт укомплектовуватиметься молодими гравцями.

“Ми обов’язково братимемо участь стартуватимемо в чемпіонаті України серед команд Першої ліги, але знову доведеться будувати нову команду, тому що досвідчені та провідні футболісти нашої команди роз’їхалися. На сьогоднішній день у нас така ситуація, що доведеться працювати з молоддю, виховувати її та допомагати молодим гравцям підвищувати свою майстерність”.

“Остаточного рішення про формат чемпіонату нам не направили і поки що ми нічого не знаємо. Старт підготовки у нас залежить від початку чемпіонату. Якщо він розпочнеться 1 вересня, то 20 липня ми зберемося. Я вважаю, що нам вистачить часу на підготовку”.

“Інша справа, як це відбуватиметься, якщо під час матчу звучатиме сирена про повітряну тривогу. Якщо годину чи дві, ховатимемося в бомбосховищі, то не знаю, як потім гравці продовжуватимуть матч, або вже не продовжуватимуть його… Багато питань”.

Президент ПФЛ Олександр Каденко заявляв, що у чемпіонатах Першої та Другої ліг мають стартувати по 16 клубів. Сезон у ПФЛ може стартувати наприкінці серпня чи на початку вересня.

Футбольний сезон 2021/22 в Україні завершився достроково через вторгнення російських військ на територію країни. Агробізнес посів шосте місце у підсумковій турнірній таблиці Першої ліги.