Тростянець не зіграє в чемпіонаті Другої ліги сезону 2022/23

fctrostyanets.com

Футбольний клуб Тростянець не братиме участі в чемпіонаті Другої ліги України сезону-2022/2023.

Клуб знімається із змагань через бажання спрямувати кошти на відновлення Тростянецької громади після окупації.

«Перед командою постало питання участі у Другій лізі України в сезоні 2022/2023. Із одного боку місто Тростянець, яке провело 30 днів у окупації та зазнало найбільших інфраструктурних руйнувань на Сумщині, й досі оговтується та займається відбудовою, а з іншого титанічна праця останніх 7 років для досягнення того рівня на який вийшов клуб із його інфраструктурою, дитячою академією та фанатською базою».

«Ми чудово розуміємо, що стадіон у Тростянці не буде допущено до участі у чемпіонаті через те, що громада перебуває в зоні бойових дій. Хоча саме поле після потраплянні в нього снаряду вже відновлено. За таких обставин команді доведеться грати весь сезон на виїзді. Також ми не можемо гарантувати 100% безпеку нашим футболістам. Самі ж футбольні матчі у цьому сезоні будуть проводитись без уболівальників та без трансляцій, що для нас також є вкрай важливим аспектом, адже клуб грає в першу чергу для своїх уболівальників».

«Враховуючи вищезазначені аргументи та те, що футбольний клуб Тростянець фінансується з бюджету громади, а питання залучення спонсорів для підтримки команди зараз, майже, не обговорюється. Було прийнято рішення, що команда не прийматиме участь у чемпіонаті Другої ліги України 2022/2023, а кошти закладені на функціонування клубу будуть витрачені на питання відновлення Тростянецької громади».

«Проте це не означає завершення історії ФК Тростянець – навпаки ця вимушена пауза стане для нас можливістю задля внутрішнього розвитку клубу починаючи від найменших наших вихованців та завершуючи умовами для роботи спортсменів. У зв’язку із війною за футбольним клубом Тростянець буде збережено місце в Другій лізі України й команда зможе прийняти участь у чемпіонаті 2023/2024 року”.

Президент ПФЛ Олександр Каденко розповів, що новий футбольний сезон на рівні ПФЛ стартує наприкінці серпня чи на початку вересня.

Також Каденко заявляв про те, що матчі планують провести у центральних та західних регіонах країни. Загальна кількість учасників – 16 команд у Першій лізі та 16 – у Другій.