Трубін: Розумію, що таке шотландці, тому що ми нещодавно грали в Лізі чемпіонів проти Селтику, і було дуже добре чути гостьовий сектор

Анатолий Трубин, Getty Images

Голкіпер збірної України Анатолій Трубін розповів про підготовку до вересневих поєдинків Ліги націй.

“Усе добре. Були матчі в динамівців і дніпрян, тож їм потрібно було трішки більше часу на відновлення. Але вчора й сьогодні були дуже добрі та інтенсивні тренування. Готуємося до Шотландії. Зараз легше, адже сезон стартував, усі набрали кондиції».

«Коли приїжджаєш до збірної, це завжди радість і щастя, тому що ти граєш за свою країну на міжнародному рівні. Тому завжди з позитивними емоціями приїздиш. Як на полі, так і за його межами панує дружня атмосфера, усі підтримують один одного. Це один із ключів до успіху».

«Щодо Глазго, то мені подобається стадіон «Хемпден Парк», атмосфера на ньому. Я минулого разу відчув тут уболівальників. Розумію, що таке шотландці, тому що ми нещодавно грали в Лізі чемпіонів проти Селтику, і було дуже добре чути гостьовий сектор. У плані атмосфери це те, що й хоче відчувати футболіст, — підтримку, може, якийсь тиск. Але це футбол, з уболівальниками набагато краще».

«Коли приїжджаєш до збірної, то завжди хочеш грати, допомагати своїй країні. Звісно, хочеться грати, але потрібно працювати на тренуваннях, доводити, і потім тренер вирішуватиме, кого випускати».

«У Глазго до збірної приєднається Андрій Лунін? Я тільки за. Хочу також побажати якнайшвидшого відновлення Георгію Бущану. Конкуренція буде ще краща. Це лише плюс для команди та для всіх. Ігри за національну збірну не можуть бути неважливими. Кожен матч важливий, тому потрібно грати тільки на перемогу».

Збірна України грає у групі 1 Дивізіону B Ліги націй. Команда Петракова набрала сім очок у трьох зіграних матчах та очолює квартет, випереджаючи Шотландію на одне очко.

У вересні Україна проведе три поєдинки Ліги націй. Синьо-жовті зіграють із Шотландією 21-го та 27 вересня, з Вірменією – 24-го.