Тулуза — Ренн 3:1 Відео голів та огляд матчу 12.02.2023 — Ліга 1

Дивіться відео найкращих моментів матчу французької Ліги 1, що відбувся 12 лютого 2023 року, 14:00.

Тулуза — Ренн, twitter.com/staderennais

У рамках двадцять третього туру французької Ліги 1 на Муніципальному стадіоні напередодні зустрілись Тулуза та Ренн.

Майбутній суперник донецького Шахтаря за попереднім раундом плей-оф Ліги Європи УЄФА вчергове за останній час погано увійшов у гру, через що вже до перерви пропустив аж три м’ячі від найбільш результативної команди серед провідних чемпіонатів Європи в 2023 році.

Після перерви "червоно-чорні" спробували бодай-якось відповісти своїм кривдникам, але ї вистачило тільки на забезпечення автоголу з боку гравців Тулузи та створення суттєвої переваги за контролем м’яча.