Валенсія мінімально перемогла Гранаду, Яремчук вийшов на заміну наприкінці матчу

Валенсия — Гранада. Фото — Getty Images

Валенсія мінімально перемогла Гранаду у домашньому матчі 12-го туру чемпіонату Іспанії – 1:0.

Кажани вийшли вперед у компенсований до першого тайму час – Пепелу був точний з 11-метрової позначки. Після перерви рахунок на табло не змінився.

Український форвард Валенсії Роман Яремчук розпочав поєдинок на лаві запасних. На 89-й хвилині він замінив Пепелу. Для українця це сьомий матч за іспанську команду.

Валенсія продовжила безпрограшну серію у всіх турнірах до п’яти матчів. Кажани з 18 очками займають восьме місце в Прімері.

Гранада зазнала третьої поспіль поразки в чемпіонаті Іспанії. Насриди розташувалися на передостанній позиції турнірної таблиці.

У наступному турі 11 листопада Валенсія на виїзді зіграє проти мадридського Реалу, а Гранада вдома прийматиме Гетафе.