Валенсія з Яремчуком не втримала перемогу над Атлетіком

Атлетик — Валенсия, фото — Getty Images

У матчі одинадцятого туру чемпіонату Іспанії Валенсія на виїзді зіграла внічию з Атлетіком із рахунком 2:2.

Господарі першими відкрили рахунок у матчі – відзначився Оскар де Маркос. Після перерви Валенсія не лише зрівняла рахунок, а й вийшла вперед. Спочатку свій гол забив Фран Перес, а потім відзначився Уго Дуро. Але гості не змогли втримати перемогу – у компенсований час Атлетік відігрався завдяки голу Алекса Беренгера.

Український нападник Валенсії Роман Яремчук потрапив у заявку на цю гру та вийшов на поле на 78-й хвилині зустрічі.

Після цього матчу Валенсія набрала 15 очок і тепер посідає дев’яте місце у турнірній таблиці Ла Ліги. Атлетік розташований на шостій позиції, в активі команди 18 пунктів.

У наступному турі чемпіонату Іспанії Валенсія зіграє проти Гранади, а Атлетік гратиме з Вільярреалом.