Валенсія засудила прояви расизму на адресу Вінісіуса

Getty Images

Валенсія виступила з офіційною заявою, в якій зазначила про початок розслідування з приводу проявів расизму під час матчу 35 туру чемпіонату Іспанії проти Реала (1:0).

У публікації Валенсія засудила форми образ та дискримінації, які ганьблять цінності клубу. Також Кажани заявили про те, що вживуть жорстких заходів за підсумками ситуації, що сталася.

Нагадаємо, що в середині другого тайму у грі виникла пауза на кілька хвилин через образи на адресу вінгера Реала Вінісіуса. А у компенсований час бразилець отримав червону картку за удар рукою суперника по обличчю.

Сам футболіст заявив, що «раніше Ла Ліга належала Роналдіньо, Роналдо, Кріштіану та Мессі, проте зараз її поглинув расизм». Також Вінісіус наголосив, що продовжить боротися з расизмом в Іспанії.

У свою чергу, Ла Ліга розпочала власне розслідування та запросила всі матеріали з гри Реала та Валенсії. У разі виявлених порушень організація зобов’язалася вжити відповідних юридичних заходів.

Мадридський клуб звернувся до Генеральної прокуратури щодо цієї ситуації. Також Бланкос мають намір домогтися чіткого та чесного розгляду справи із справедливим покаранням для винного.

Реал йде на третьому місці в Примері, поступаючись Атлетико одним очком. Валенсія після перемоги над Бланкосом піднялася на 13-ту позицію в турнірній таблиці, збільшивши відрив від зони вильоту до п’яти очок.