Валерій Іващенко: Враховуючи бюджет Оболоні, гадаю, що є мало гравців, які можуть нам допомогти

Валерий Иващенко, фото — facebook.com/obolonfc

Головний тренер Оболоні Валерій Іващенко прокоментував поразку своєї команди від Динамо у матчі другого туру УПЛ (2:4), а також розповів про цілі команди та проблеми з посиленням.

– У грі з Динамо Оболонь виглядала достойно. А яка думка про матч у вас?

– Ми пропустили чотири голи, але це все досвід Динамо. За найменші помилки нас карають. По самовіддачі, дисципліні – хлопці виклалися на всі 100%. Мотивація у нас зашкалювала. Нестача досвіду та майстерності далася взнаки. Ми вступили у сезон тими хлопцями, хто грав у Першій лізі. Багато хто нещодавно дебютував в УПЛ. За рахунок таких матчів наші футболісти звикнуть до Прем’єр-ліги, такого ритму, темпу гри.

Читайте також: Олександр Слободян: Суддівство у матчі з Динамо було відверто одностороннім

– До матчу футболісти Оболоні дуже переживали?

– Зрозуміло, більшість наших хлопців бачили динамівців лише по телевізору. Звісно, хвилювання було. Але ми часто грали на рівних із Динамо, хоча й не використали багато своїх моментів. Десь наші голи не зараховували, там пенальті не ставлять у ворота суперника. Оболонь – молода команда, і ці нюанси нас вибивають. У гостей багато досвіду.

– За підсумками першого кола хотіли б закріпитись у середині турнірної таблиці?

– Зараз рано про це говорити, але ми б хотіли загалом закріпитися в УПЛ. Хочемо притертись у лізі найсильніших. А потім уже можна говорити про серйозні завдання.

– До кінця трансферного вікна Оболонь зможе підписати нових гравців?

– Просто так нікого не хочеться брати. Новачок повинен підходити під наші вимоги. Враховуючи наш бюджет, гадаю, що є мало гравців, які можуть нам допомогти.

– Хто із футболістів Оболоні вас порадував у матчі з Динамо?

– Уся команда. Хлопці – молодці. За рахунок командних дій можуть реалізувати себе. Все в їхніх ногах. Сьогодні ми горді за наших хлопців. Загалом ми показали непоганий футбол та єдине, чого нам не вистачило – реалізації гольових моментів.