Вербич: Подумки я завжди був з Динамо. Радий повернутися

Беньямин Вербич, facebook.com/fcdynamoua

Вінгер Динамо Беньямін Вербич розповів про своє повернення до київського клубу після оренди в Легії.

Через повномасштабне російське вторгення до України Вербич закінчував минулий сезон у складі польського клубу. У червні словенець повернувся до Динамо для підготовки до нового футбольного сезону.

«Я дуже сумував за хлопцями, за Динамо. Радий був повернутися, побачити всіх майже через півроку. Усі пам’ятають, як ми розійшлися, і тому було ще емоційніше, коли зустрілися. Радий знову працювати з ними, з нетерпінням чекаю на матчі. Я був радий бачити всіх, сподіваюся, вони теж були раді мені. Добре, коли ти почуваєшся, як удома», — сказав Вербич.

«Звісно, ​​перший місяць [у Легії] був важким. Особливо коли був матч Легія — Динамо, я побачив усіх пацанів і знав, як вони страждають, бо багато їх близьких у небезпеці. Було незвично грати за іншу команду. Подумки я завжди був з Динамо. Я радий повернутись сюди».

«Чому заплакав, обійнявши Дениса Бойка? Було важко на душі, звучала гарна пісня після гри, і я тоді подумав, що, можливо, востаннє зіграв за Динамо. Але все склалося інакше, я повернувся до Динамо, Україна дуже багато дала мені, і я хотів відплатити їй. Тому я намагатимусь допомогти Динамо вийти до Ліги чемпіонів».

«Звичайно, ми розмовляли з ним навіть коли я закінчував сезон у Легії. Говорили про те, коли розпочнуться збори. Мені комфортно працювати під його керівництвом, адже я знаю його тренерську майстерність. Як і кожен гравець».

«Що хотів би сказати українцям, воїнам, що захищають Україну? Тримайтеся, ми з вами. Ми, як зможемо, допоможемо вам, перемогами на футбольному полі. Ми на полі виграємо, а ви — там».

Сьогодні Динамо проведе контрольний матч проти Сьона у Швейцарії. Початок гри — о 20:00 за київським часом.