Верес мінімально поступився Дебрецену у благодійному матчі

Фото — НК Верес

Верес мінімально поступився Дебрецену у благодійному матчі (0:1). Клуби провели збір грошей та гуманітарної допомоги для мешканців України.

Єдиний гол у зустрічі забив екс-півзахисник збірної Угорщини Балаж Джуджак. 35-річний гравець пробив зі штрафного прямо у верхній кут воріт Когута.

Для Вереса матч із Дебреценом став першим міжнародним поєдинком з лютого. У попередньому своєму спарингу рівненці зіграли внічию з Карпатами.

Старт нового розіграшу УПЛ призначено на 23 серпня.

• Благодійний матч

Дебрецен – Верес – 1:0 (1:0)

Гол: Джуджак, 39

Верес (1 тайм): Когут, С. Шестаков, Мірошник, Вовченко (гравець на перегляді), Є. Пасіч, Курко, Кучеров, Дахновський, Г. Пасіч, Гечев, Сергійчук.

Верес (2 тайм): Коркодим, Гагун, Мірошник (Гук, 80), Вовченко (гравець на перегляді), Квасний, Курко (Кльоц, 63), Кучеров, Дахновський (Данилюк, 80), В. Шарай, С. Шарай, Гайдучик.