Верес обіграв Кривбас у заключному спарингу літніх зборів

Кривбасс — Верес, фото — fckryvbas.com

Верес обіграв Кривбас у спарингу на тренувальному зборі в Закарпатській області – 2:1.

Рівненці двічі відзначились у першому таймі. На початку поєдинку рахунок відкрив Денис Балан, головою замкнувши подачу із кутового. Пізніше також після розіграшу кутового другий гол забив Андрій Кухарук.

Криворіжці зуміли відіграти один м’яч після перерви, Денис Устименко зблизька вразив ворота після прострілу Дібанго. Проте зрівняти рахунок команда Юрія Вернидуба не змогла.

Обидві команди провели свої заключні спаринги на зборах у міжсезоння. Нагадаємо, у попередньому матчі Кривбас зіграв унічию Дніпром-1 (2:2). Верес раніше програв Карпатам(1:2).

Кривбас у першому турі чемпіонату України зіграє проти Олександрії на виїзді 30 липня. Верес розпочне новий сезон УПЛ матчем із Поліссям 28 липня.