Верес обіграв Полісся у незвичайному контрольному матчі

Фото — nkveres.com

Верес здобув впевнену перемогу над Поліссям у нестандартному товариському матчі, який тривав 120 хвилин – 3:1.

Команди УПЛ вирішили очним спарингом заповнити міжнародну паузу. Зустріч відбулася на стадіоні “Авангард” у Рівному.

Гра складалася із чотирьох таймів по півгодини. Перший із них голів не приніс. На початку другого відзначився Микола Гайдучик. А ближче до завершення третього відрізка подвоїв рахунок на користь господарів Максим Марусич, добивши м’яч у порожні ворота після рикошету.

У четвертому таймі команди обмінялися голами. Спершу Полісся скоротило відставання – Еміль Мустафаєв реалізував пенальті за фол на Євгену Морозко. Невдовзі остаточний рахунок технічним ударом встановив Роман Ковалюк.

Ось так Верес взяв у житомирського клубу реванш за поразку (0:2) у першому турі цього сезону.

Після 6 турів Полісся посідає в українській Прем’єр-лізі друге місце із 12 очками. Верес, набравши втричі менше, займає 14-у позицію. Щоправда, команда Сергія Лавріненка зіграла лише п’ять матчів.

У наступному турі Полісся вирушить у гості до Чорноморця, а Верес – до Кривбасу.