Верес упевнено залишив Епіцентр без сподівань на місце в УПЛ — футбол України

Рівненський колектив другий рік поспіль виграв стики за виживання за рахунок надзвичайно успішної домашньої гри.

Верес — Епіцентр, фото УПЛ

Сезон української Прем’єр-ліги формально добігав свого завершення в Рівному, де місцевий Верес другий рік поспіль намагався врятувати своє місце в "елітному" дивізіоні. Наприкінці минулої кампанії суперником "червоно-чорних" був запорізький Металург і в підсумку програв вирішальну дуель саме за рахунок розгромної поразки на виїзді.

Рік потому цю долю мав усі шанси повторити кам’янець-подільський Епіцентр, бо результат першої гри так само не влаштовував команду тепер уже Олега Шандрука. Нічия 1:1 на стадіоні Лівий берег у передмісті Києва проти представника Першої ліги, який виявився несподівано цупким у плані боротьби — не той підсумок зустрічі, на який розраховували рівненці. Однак у них тепер був потужний бонус у вигляді домашньої підтримки, і навіть гостьовий десант фанатів із Хмельниччини не міг перебити цю перевагу.

Особливістю цього матчу стало те, що команди не мали потреби знайомитись одна з одною та одразу перейшли до справи. На сьомій хвилині Яго доборовся на правому фланзі до подачі в напрямку воротарського на Гайдучика, той не встигав, але вдалий рикошет від суперника залишив м’яч точно під удар форварду, який, судячи з усього, вирішив відвести душу на команді з Першої ліги.

Такий початок матчу засмутив Епіцентр настільки, що ми потім ще довго не могли дочекатись від гостей бодай одного цікавого моменту. Не кажучи вже про якісь там гольові натякі. На 34 хвилині запам’яталась спроба пробити через себе від Бендери на завершення подачі з правого флангу, але на цьому все. Команда Сергія Нагорняка працювала попереду явно не так, як планувалось.

А що робив Епіцентр при цьому в захисті біля власних воріт — узагалі краще не згадувати зайвий раз. Перший тайм у підсумку був не просто програний у компенсований час на межі розгрому, а й поставив під сумнів необхідність проведення другої половини матчу. Спочатку Владислав Кристін невдало скинув м’яч із правого флангу оборони назад до штрафного й подарував можливість забити гол Шараю.

А вже за кілька миттєвостей той-таки Гайдучик розірвав правий фланг захисту суперників під час контратаки й пробив у дальній кут із меж штрафного. Після 0:3 станом на перерву перспективи гостей суттєво погіршились, якщо не зникли будь-які сподівання на результат узагалі. По другому тайму так і не скажеш одразу, чи не грав Епіцентр у звичайнісіньку авантюру, бо подекуди помилки біля власних воріт викликали відверте нерозуміння.

Те, що Верес примудрився й цього разу не влаштувати розгром суперникам, то проблеми суто рівненського колективу. Дарували їм гольові нагоди аж занадто охоче. Але натомість останній м’яч у зустрічі забили саме гості, просто догравши матч до кінця, а не вимкнувшись, як це зробили їхні суперники. Стень завершив простріл Кравчука з правого флангу на ближній, і якщо останній ще повернеться з оренди до Ворскли, то автора результативного удару точно варто подивитись клубам з "еліти".

Фінальний свисток головного арбітра Олексія Деревінського з Києва залишив рівненський Верес у складі учасників української Прем’єр-ліги, тоді як кам’янець-подільський Епіцентр наступний футбольний рік так само розпочне в Першій лізі.

Верес — Епіцентр 3:1
Голи: Гайдучик, 7, 45+5, Шарай, 45+2 — Стень, 89

Верес: Когут — Балан (Шестаков, 84), Кучеренко, Вовченко, Шевченко — Кучеров — Дахновський (Морозко, 69), Банада, Яго (Годя, 46), Шарай (Шастал, 69) — Гайдучик (Мрвальєвич, 77).

Епіцентр: Чернобай — В. Кристін (Жмуйда, 68), Мороз, Григоращук, Климець — Беженар (Полюлях, 53), Ліповуз (Глущук, 72), Миронюк (Алібеков, 54) — Бендера (С. Кристін, 46), Кравчук, Стень.

Попередження: Ліповуз, Алібеков