Вернидуб: Ми мали перевагу усі 90 хвилин, але не зуміли здобути перемогу

Юрий Вернидуб, fcminaj.com

Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб прокоментував нічию у матчі 24-го туру УПЛ з Інгульцем (0:0). Коуч визнав, що його підопічні здійснили велику кількість необов’язкових помилок.

“Ми мали перевагу усі 90 хвилин, але не зуміли здобути перемогу. Потихеньку з кожною хвилиною насідали на ворота Інгульця, тільки голу не вистачило. Чого ще не вистачало у наших атакувальних діях? Останньої передачі. Після перерви гра трохи вирівнялась, суперник перебудувався, почав грати класичні 4-2-3-1 й проводив непогані контратаки”.

“У більшості ми не зуміли дотиснути Інгулець. Це говорить про те, що ми поки трошки не вміємо позиційно атакувати. Треба було більш ефективніше атакувати. Були моменти: і стійка, і влучання у нашого гравця, коли м’яч вже летів у ворота. Через три дні вже гра Динамо, будемо готуватись. Вся боротьба в чемпіонаті ще попереду”.

“Було багато непотрібних помилок, особливо в центрі поля. Більше це стосується другого тайму. Через це у Інгульця зʼявились ці контратаки”.

“Хлопці завжди віддають дуже багато на футбольному полі. Завжди беру відповідальність на себе, у першу чергу. Хоча футболісти – теж дорослі люди і повинні також брати на себе якусь провину. В цілому задоволений, що я – тренер, та працюю у цій сфері”.

Кривбас йде на шостому місці в УПЛ. 8 травня команда Вернидуба вдома зіграє проти Динамо.