Вернидуб: Три роки я не працював у чемпіонаті України – нічого не міняється

Юрий Вернидуб. Фото — fckryvbas.com

Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб залишився незадоволеним результатом матчу першого туру УПЛ з Колосом.

“Вітаю Колос із перемогою. На жаль, ми програли. Скажу одне: три роки я не працював у чемпіонаті України – нічого не міняється. Все як було, так і залишилося. Люди, які слідкують за футболом, розуміють, про що я кажу”.

“Хлопці старались й у першому таймі грали, як ми домовлялися. Гра не була швидкою, але ми володіли ініціативою. Пропустили гол зі стандарту, потім у другому таймі почали рухатися. Згадали, що треба починати грати. Почали з’являтися моменти, але, на жаль, не зуміли їх реалізувати. Хоча і у Колосу були два небезпечних стандарти”.

“От і весь футбол. А так постійні свистки: тільки починаємо атаку, то не там м’яча вкинув, то не там поставив. Я думаю, у хороших чемпіонатах судять по-іншому. Дають можливість, аби розвивався темп гри. У цьому й є інтерес футболу, аби він був швидким. Там, де треба, арбітр мовчить, там де не треба – свистить. Усе навпаки”.

“Майже дев’ять місяців не було чемпіонату України. Всім важко розпочинати. Треба віддати належне Збройним силам України, які зараз боронять нашу землю від окупантів та дають нам право проводити ці матчі”.

Читайте також: Луческу, Йовічевіч, Скрипник, Мудрик, Циганков, Траоре, Поворознюк, Суркіс, Ахметов, єдиний пул, офіційний м’яч… Тут усе про них!

Кривбас мінімально поступився Колосу у першому турі УПЛ. Нагадаємо, Арбітр Юрій Іванов за останні 45 хвилин показав 9 жовтих карток. Юрій Вернидуб отримав пряму червону картку.

Наступний матч Кривбас зіграє з Шахтарем 28 серпня.