Вернидуб: Вважаю, сьогоднішня гра – найкраща за той час, що я головний тренер Кривбасу

Юрий Вернидуб. Фото — fckryvbas.com

Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб прокоментував вольову перемогу своєї команди над Зорею у 2-му турі Української Прем’єр-ліги.

“По-перше, погодні умови не дуже підходять для футболу. Адже дуже спекотно було, як одній, так і іншій команді. Те, що я побачив на футбольному полі, то мої хлопці непогано виглядали. Одразу видно, що добре підготовлені фізично. Знову пропустили «швидкий» гол, на 4 хвилині, як і в Олександрії. Але добре на це відреагували: не опустили голови вниз, а йшли вперед”.

“Шукали моменти біля воріт Зорі, і можливості були. На щастя, свій шанс використали в кінцівці першого тайму, коли також заробили пенальті, який чітко реалізував Максим Луньов. Ну а по перерві повна перевага була на боці Кривбасу: забили двічі, а могли відзначитись ще більше, моментів вистачало, ще й пенальті не реалізували, але то вже таке”.

“В цілому ми все зробили сьогодні для того, аби відсвяткувати першу перемогу в чемпіонаті”.

“Вважаю, сьогоднішня гра – найкраща за той час, як я є головним тренером ФК Кривбас. За усіма показниками: малюнок гри, мислення.”.

Нагадаємо, Кривбас здобув перемогу над Зорею у матчі з вилученням та трьома пенальті (3:1). Команда Вернидуба швидко пропустила, але до перерви встигла зрівняти, на початку другої половини вийшла вперед і вже у більшості закріпила результат.

Завдяки цій перемозі криворізький клуб піднявся до верхньої частини таблиці і зараз ділить 6-8 місця. У наступному турі 13 серпня Кривбас зіграє проти ЛНЗ.