Віце-президент ФСК Маріуполь: Перша ліга – це виклик для команди, тому що ми дійшли лише до Другої

Сергей Лискун, фото — Профутбол Digital

Віце-президент ФСК Маріуполь Сергій Ліскун розповів про комплектацію команди та домашню арену.

– Яскравий приклад того, що наша команда існує, отже, ми живі. Продовжуємо робити те, що починали у Маріуполі. Кістяк команди складають гравці Яруда, наші маріупольські хлопці. Плюс додалися хлопці з U-19 Маріуполя. Маріуполь завжди житиме. Маріуполь – наш, український.

– Ваш бізнес постраждав серйозно?

– Так, мене обнулило повністю. Загалом нічого не залишилося. Окрім любові до футболу та клубу. І президент дуже багато втратив. Але це не є підставою, щоб розпустити клуб.

– Команду зібрали на базі Яруда, але тепер буде ФСК Маріуполь. Як це все відбувалося?

– Це рішення президента. Яруд– це теж вже було ім’я, бренд, що динамічно розвивався в українському футболі. Але зараз назва зі словом Маріуполь актуальніша, правильніша, потрібніша українському футболу. Тому основні постулати були такі.

– Команда гратиме у Першій лізі?

– Так. Гратимемо на Діназі. Дякуємо їхньому керівництву, що прихистили нас. Перша ліга – це виклик для команди, бо ми дійшли лише до другої. Намагатимемося показувати футбол, радувати вболівальників, Україну.

Раніше про цілі та завдання клубу розповів президент ФСК Маріуполь Олександр Ярошенко.

У липні маріупольський футбольний клуб Яруд, який у недограному через масштабну військову агресію росію проти України чемпіонаті-2021/2022 виступав у групі «Б» Другої ліги, офіційно змінив назву. Тепер клуб має назву «Футбольний спортивний клуб «Маріуполь».

ФСК Маріуполь фігурує у попередньому списку учасників Першої ліги сезону-2022/2023.

Раніше президент ПФЛ Олександр Каденко повідомив, що у чемпіонатах Першої та Другої ліг мають стартувати по 16 клубів. Сезон у ПФЛ може розпочатися наприкінці серпня чи на початку вересня.