Вільяреал – Атлетико пряма трансляція матчу MEGOGO

Атлетико — Реал Сосьедад. Фото — Getty Images

4 червня Атлетико зіграє з Вільярреалом у матчі 38 туру чемпіонату Іспанії. Матч Вільярреал – Атлетико Мадрид пройде у Вільярреалі на стадіоні Кераміка. Початок матчу Вільярреал – Атлетико о 19:30. Sport Arena розповідає все, що треба знати про пряму онлайн відеотрансляцію матчу 38 туру чемпіонату Іспанії Вільярреал – Атлетико Мадрид.

Де дивитись Вільярреал – Атлетико онлайн відеотрансляцію у прямому ефірі

У неділю, 4 червня, матч 38-го туру чемпіонату Іспанії Вільярреал – Атлетико Мадрид пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу 38-го туру чемпіонату Іспанії Вільярреал – Атлетіко Мадрид буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч 38 туру чемпіонату Іспанії Вільярреал – Атлетико Мадрид пряму онлайн відеотрансляцію можна переглянути на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

Для Вільярреала матч уже не має турнірного значення: вище за п’яте місце Жовта Субмаріна не підніметься, нижче – не опуститься. А ось Атлетіко ще може оминути у таблиці Реал. Щоправда, однієї перемоги над Вільярреалом для цього не вистачить. Потрібно, щоб Реал втратив очки у матчі з Атлетиком. Подивимося, що зрештою вийде.