Ворскла в серії пенальті перемогла Полісся та виграла Winter Cup-2023

facebook.com/fcpolissya

Ворскла обіграла в серії пенальті Полісся у вирішальному матчі Winter Cup-2023.

В основний час команди обмінялися голами. Кисленко вивів Полісся вперед, проте після перерви Сефері відіграв перевагу суперника.

На 67-й хвилині Крушинський відзначився голом за Полісся. Ворскла змогла відігратися вдруге за матч завдяки м’ячу Феліпе.

Доля зустрічі вирішилася у серії пенальті, де вирішальний промах допустив Андрій Гітченко, який не зумів переграти Павла Ісенка.

У ході івенту Ворскла перемогла у серії пенальті Верес (0:0, 5:4) та Левадію (3:2). Полісся ж здобуло перемогу над Вересом та Левадією також завдяки післяматчевим ударам з 11-метрової позначки.

Третє місце посів Верес, який після двох поразок зумів перемогти Левадію. Естонський клуб із трьома осічками у трьох іграх посів четверте місце.

Нагадаємо, що минулого року переможцем Winter Cup стало Полісся, яке у заключній грі перемогло Металіст із рахунком 2:0.