Ворскла вирвала перемогу у Чорноморця у шостому турі УПЛ

Ворскла — Черноморец, фото — Getty Images

Ворскла на останніх хвилинах вирвала перемогу у Чорноморця у шостому турі української Прем’єр-ліги – 2:1.

Команди обмінялися голами на початку другого тайму. Володимир Чеснаков вивів господарів уперед, проте через чотири хвилини Іван Бобко скористався плутаниною у штрафному майданчику і проштовхнув м’яч у ворота полтавців.

Обидві команди мали змогу забити другий гол та вирвати перемогу. Зрештою це вдалося Ворсклі. Таулян Сефері пробив у межах штрафного майданчика, і після рикошету від захисника м’яч залетів у ворота одеситів.

Ворскла після перемоги набрала сім очок і піднялася на дев’яту сходинку УПЛ. У наступному турі команда Віктора Скрипника зіграє із Металістом 15 жовтня.

Чорноморець зазнав четвертої поразки, і з двома очками йде на останньому місці. Одесити у наступному турі приймуть Кривбас 14 жовтня.