За рік лише від шести найбільших спонсорів Реал отримує 247 мільйонів євро. Це більше, ніж вартість складів семи найдорожчих клубів УПЛ

Фото — Getty Images

Нещодавно стало відомо, що мадридський Реал підписав партнерську угоду із технологічною компанією Hewlett-Packard. Американська корпорація стала першою компанією, логотип якої з’явився на рукаві футболки мадридського клубу. За даними інсайдерів, вартість угоди, розрахованої до 2027-го, становитиме 35 мільйонів євро на рік. Всього ж лише від шести найбільших спонсорів Реал щорічно отримує 247 мільйонів євро.
Читайте також: Ла Ліга стримала апетити вдвічі, АПЛ – збільшила їх на 100%, Саудівська Аравія – на 600%. Як змінилася трансферна політика топ-ліг світу за останні п’ять років
За даними аналітичного порталу Football Benchmark, найбільша спонсорська угода у Вершкових – з постачальником екіпірування. Щороку adidas приносить до казни мадридського клубу 120 мільйонів євро.
Титульний спонсор Реала – компанія Fly Emirates – платить вершковим 70 мільйонів євро на рік. Спонсорство автомобільного партнера клубу – компанії BMW, чию нову машину цього сезону отримав і Андрій Лунін – оцінюється в 9 мільйонів євро щорічно.
Примітно, що 247 мільйонів євро, які Реал щорічно отримує від шести найбільших спонсорів, майже дорівнюють вартості (249 мільйонів євро) складів семи найдорожчих клубів УПЛ – Шахтаря, Динамо, Дніпра-1, Зорі, Полісся, Кривбаса та Руха. Загальні комерційні доходи Реалу в сезоні-2022/2023 становили майже 376 мільйонів євро.