Запорізький Металург відмовився від голосування щодо збірної світу FIFPRO на знак протесту проти проросійської позиції ФІФА

Фото — facebook.com/mfcmetalurg

Запорізький Металург відмовився від голосування щодо обрання символічної збірної світу FIFPRO World 2021/22 на знак протесту проти проросійської позиції ФІФА.

«На адресу клубу надійшов лист від Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, в якому йдеться, що наразі FIFA спільно з FIFPRO проводять глобальне онлайн-голосування серед професійних гравців щодо обрання символічної збірної світу World 11 сезону 2021/22».

«Позиція гравців МФК «Металург» з цього питання наступна: футболісти відмовляються від голосування на знак протесту проти проросійської позиції FIFA, яка не підтримала ініціативу Президента України і відмовилася від виступу Володимира Зеленського перед фінальним матчем чемпіонату світу в Катарі».

«Офіційно повідомляємо, що гравці Металурга не братимуть участі у голосуванні щодо обрання символічної збірної світу FIFA FIFPRO World 11 сезону 2021/22».

У першій частині сезону Металург посів четверте місце у Групі Б Першої ліги та пробився до групи команд, які боротимуться за путівки до УПЛ.