Жирона з асистами Циганкова та Довбика втратила виїзну перемогу над Алавесом

Алавес — Жирона. Фото — Getty Images

Жирона на останніх секундах втратила виїзну перемогу над Алавесом у матчі 35-го туру іспанської Прімери – 2:2.

У самому дебюті Віктор Циганков записав на свій рахунок п’ятий асист у сезоні (на додаток до шести забитих м’ячів), точно навісивши з кута поля на голову Еріку Гарсії. Алавес оперативно відігрався: Йон Гуріді зблизька розстріляв ворота після проходу і пасу Джуліано Сімеоне (молодшого брата Джованні та сина Дієго).

Більшість першого тайму господарі володіли перевагою і втратили кілька непоганих шансів. Жирона відповідала гострими контратаками, і одну з них змогла довести до гольового завершення: Циганков віддав Артему Довбику, а той технічно відкинув на Янхеля Ерреру, який вразив ворота потужним ударом у верхній кут.

Найкращому бомбардиру Прімери не вдалося цього вечора збільшити гольовий рахунок. Натомість Артем зміцнив лідерство за системою “гол+пас” (20+7).

Дивіться також: Циганков та Довбик віддали по результативній передачі у поєдинку проти Алавеса (відео)

У другому таймі Жироні вдалося заспокоїти гру і в цілому тримати її під своїм контролем. Алавес довго не міг як слід напосісти на ворота Пауло Гассаніги, але все-таки відігрався на останніх секундах: кутовий, рикошет, і той же Гуріді головою вразив незахищені ворота.

Нічия дозволила Жироні лише на два очки відірватися від Барселони (у якої тепер матч у запасі) у боротьбі за друге місце. У наступному турі підопічні Мічела вдома зіграють із Вільярреалом 14 травня.

Алавес, незважаючи на локальний успіх, залишився 11-м, перервав свою триматчеву переможну серію та остаточно попрощався з надією на єврокубки. У наступному турі баскська команда на виїзді гратиме проти Реала Мадрид.