Жирона з асистом Довбика вирвала перемогу над Сан-Роке у Кубку Іспанії

Артем Довбик, фото — Getty Images

Жирона вирвала перемогу над клубом четвертого іспанського дивізіону Сан-Роке у виїзному матчі Кубку Короля2:1.

Перший тайм команди провели без забитих голів. Гості зуміли відзначитись одразу після перерви, гол забив Валері. Однак Сан-Роке відігрався через три хвилини завдяки влучному удару Мохамеда Міззіана.

Жирона зуміла вирвати перемогу у компенсований час. Український форвард Артем Довбик, який вийшов на заміну у другому таймі, обігрався із Савіо, після чого бразилець здійснив сольний рейд зі своєї половини поля та забив переможний м’яч.

Весь поєдинок у складі Жирони провів українець Віктор Циганков. Довбик, який вийшов на заміну, записав на свій рахунок третій асист в 11-ти матчах за каталонський клуб. На рахунку форварда також є п’ять м’ячів.

Жирона посідає друге місце в Прімері, поступаючись мадридському Реалу за додатковими показниками. У наступному матчі команда Довбика та Циганкова зіграє з Осасуною 4 листопада.