Жирона з Циганковим та Довбиком розгромила Гетафе

Жирона. Фото — Getty Images

Жирона на своєму полі впевнено розібралася з Гетафе у другому турі іспанської Прімери – 3:0.

Як і у першому турі, український півзахисник Віктор Циганков провів на полі весь матч, а його співвітчизник Артем Довбик з’явився на заміну у середині другого тайму. Проти Реала Сосьєдад український дует організував рятівний гол – 1:1. Цього разу ні Віктор, ні Артем не відзначились результативними діями.

До перерви каталонці відзначилися один раз, зробив це Янхель Еррера. У другому таймі слово взяв 36-річний центрфорвард Стуані, який оформив дубль до 65-ї хвилини. Незабаром він залишив поле, поступившись місцем Довбику.

Нагадаємо, у стартовому турі Гетафе встояв проти Барселони (0:0). Але проти іншого представника Каталонії виявився безсилим.

Завдяки цьому успіху Жирона тимчасово піднялася на третє місце. Щоправда, вже сьогодні її може обійти хтось із пари Бетіс – Атлетіко. Гетафе з одним пунктом займає 16-ту позицію, але за підсумками туру може опинитися в зоні вильоту.

У наступному турі найбільш український клуб топ-чемпіонатів вирушить у гості до Севільї. Станеться це 26 серпня.