Жирона з Довбиком та Циганковим вирвала перемогу над Сельтою

Жирона — Сельта, фото — Getty Images

Жирона у непростому матчі на своєму полі вирвала перемогу у Сельти в 11-му турі Прімери – 1:0.

Господарі мали перевагу протягом більшої частини зустрічі, проте довго не могли її реалізувати. Вже у компенсований час Янхель Еррера забив гол та приніс каталонцям перемогу.

Український форвард Жирони Артем Довбик вийшов у стартовому складі, але не відзначився результативними діями. Українця замінили на 67-й хвилині.

Вінгер Віктор Циганков вийшов на заміну на 79-й хвилині. Українець зіграв свій перший матч після травми, яку отримав наприкінці вересня.

Жирона набрала 28 очок і вийшла на перший рядок Прімери. Сельта з шістьма пунктами йде на 18-му місці.

У наступному матчі Жирона та Сельта зіграють 1 листопада у Кубку Іспанії. Команда Довбика та Циганкова зустрінеться із Сан-Роке, галісійці вирушать у гості до Турегано.