Зірка кліпу “Вишні” від Wellboy Даша Лелюк: «Продовжую футбольну династію»

Фото — t.me/fcmetalist1925

Жінки в маскулинних видах спорту – ще не дуже поширене явище, проте жінки в українському футболі – це вогонь. Влада Седан, Саша Лобода, Алла Бублій, Еля Іванюкович, Даша Савіна проторували цей шлях. А тепер нове ім’я з’явилося в українській Прем’єр-Лізі – молода актриса Даша Лелюк почала працювати в Металісті 1925.

Вінниця дала вітчизняному футболу Сергія Нагорняка, Віктора Циганкова та Владу Седан. Тепер у списку – і Даша Лелюк, бесіду з якою Sport Arena пропонує нашим читачам. Актриса розповість про те, як почала роботу в футбольному клубі, що готує для вболівальників харків’ян і як знімалася в кліпі однієї з найкрутіших зірок сучасного українського шоу-бізнесу.

«В той же день, коли обговорили всі деталі, мене представили як нову ведучу Металіста 1925»

‒ Ваші перші враження, коли почули таку пропозицію стати ведучою ФК Металіст 1925?

Пам’ятаю що дуже зраділа такій пропозиції, адже завжди було цікаво спробувати себе в цій сфері. Зі мною зв‘язалось керівництво клубу і запропонували цю посаду. При першій зустрічі ми обговорили всі деталі та цього ж дня мене представили як нову ведучу клубних соцмереж.

‒ Як зустрів колектив, з ким встигли потоваришувати?

Клуб зустрів дуже привітно, з всіма маємо гарні взаємини.

‒ Що входить у ваші обов’язки?

Моя особиста мета на цій посаді — зробити глядача ближчим, до улюблених гравців, а футболістів — розкрити з їх внутрішніх якостей, а не лише як спортсменів .

‒ Які програми, рубрики готуєте до нового сезону?

Нові рубрики поки залишимо в секреті, щоб зберегти інтерес аудиторії .

«Після кліпу Wellboy мене інакше, як “Вишня”, не називали»

‒ Який у вас попередній досвід, пов’язаний з футболом? Чи давно цікавитеся цим видом спорту?

Футбол — невід‘ємна частина мого життя з народження. Напевно, коли в тебе тато професійний футболіст, по іншому бути не могло. Моїх подруг завжди дивувало, як я розбираюсь у футболі та люблю його дивитись. Думаю, дитинство дійсно напряму впливає на наші інтереси та захоплення. Так і сталось с футболом. Тому я дуже рада зараз працювати саме у цій сфері та, в якомусь роді, продовжити татову справу.

‒ Ваш проривний момент – відео на пісню “Вишні” від Wellboy. Розкажіть про спільну роботу з Антоном, про свій досвід роботи в шоу-бізнесі.

Як зараз пам’ятаю, в якому приємному здивуванні я була, коли мені подзвонили і запросили на головну роль в кліп Wellboy “Вишні”. Команда в Антона неймовірна, всі великі професіонали своєї справи і дуже круті люди, тому з перших хвилин роботи на майданчику я кайфувала від своєї роботи і відчувала підтримку від кожного.

З Антоном потоваришували одразу, зловили спільний коннект, що і призвело до такого крутого спільного результату. А от після виходу прем‘єри, я і подумати не могла що отримаю такий величезний фідбек від глядачів, таку кількість компліментів, підписників та шанувальників . Це був дійсно приємний шок . Після того мене інакше, як “Вишня”, і не називали.

‒ На кого навчаєтеся? Як виходить поєднувати роботу та навчання?

Наразі я вже не студентка, цього року закінчила театральний університет Карпенка-Карого, де навчалась на акторку театру і кіно. Вже починаючи з 2-го курсу, почала поєднувати зйомки з навчанням і планувала продовжити роботу з кінематографом після завершення навчання. Проте війна внесла свої корективи і навела мене на інший, футбольно-журналістський шлях, чому я теж дуже рада.

‒ Які у вас цілі та мрії? Наскільки широко простягаються ваші таланти та творчі інтереси?

Ви знаєте, ми з вами живемо в такий нелегкий час, що говорити про плани зараз точно не вдається. Думаю, ми багато чого планували на цей рік, проте життя внесло свої корективи. На сьогоднішній день я в Металісті 1925 і всі мої та плани пов‘язані із цим клубом.

У мене великі амбіції та цілі, але не хочу нікого там зверху смішити, знаєте, говорячи про свої плани. Тепер щодо питання таланту… Знаєте, в «Титаніку» я не знімалась, тому поки що тато і мама говорять, що я талановита акторка;-) А якщо без жартів, то дійсно хочеться зніматись в якісному кіно, тому будемо працювати.

«Моє дитинство проходило на стадіонах та іграх, а замість ляльок та подруг був футбольний м‘яч та хлопці»

‒ Розкажіть про вашого тата. Дмитро Лелюк же застав легендарні часи Сергія Морозова, коли вінницька Нива грала в фіналі Кубка України!

Тато грав на позиції захисника та став майстром спорту України з футболу. Він завжди дуже емоційно і в подробицях розповідає про той момент, коли йому пощастило потрапити в професійний футбол, ще й одразу в Вищу лігу. З дитинства він жив футболом, постійно грав, захоплювався, проте стати частиною професійних команд йому здавалось чимось недосяжним. І тут амбітного та талановитого хлопця помітив головний тренер вінницької Ниви Сергій Морозов і, звичайно, тато скористався таким шансом і показав себе як найкраще. В той час Нива грала в фіналі Кубка України, єврокубках, і то був крутий час для вінницького футболу.

До речі!

Дмитро Лелюк у 1995-2006 роках грав на професіональному рівні, в амплуа захисника провів біля 40 матчів у Вищій лізі України, виступав за такі клуби, як Нива (Вінниця), Полісся (Житомир), Кривбас (Кривий ріг), Десна (Чернігів), Олком (Мелітополь), Дніпро (Черкаси) та багато інших. Фіналіст Кубка України 95/96.

‒ А як вам було рости дитиною футболіста? Багато було переїздів? Є спогади про особливо класні матчі тата? А чи маєте братів-сестер? Вони займаються футболом?

Моє дитинство проходило на стадіонах та іграх, а замість ляльок та подруг був футбольний м‘яч та хлопці — і це було круто! Хоч в сім’ї Дмитра Лелюка не з‘явилось сина, який би продовжив його футбольну династію, проте його улюбленій доні теж пощастило потрапити до футбольної родини.

‒ Можете уявити таке, що ви закохаєтеся в футболіста чи тренера? Чи ваше серце зайняте?

Уява у акторів настільки розвинена та багата, що уявити ми можемо все та навіть більше:-) А от як воно буде насправді, покаже час.

‒ Цього сезону Металіст 1925 зіграє, скоріше за все, далеко від дому. Що побажаєте харків’янам у наші складні часи та яким хочете бачити результат команди, до якої ви тепер належите?

На жаль, харків‘яни дійсно мусили покинути свої домівки, свою тренувальну базу, яка була зруйнована російською армією, та наразі базуються в селі Щасливе Київської області. Домашні ігри планують проводити на київському стадіоні імені Лобановського. Віримо, що завдяки нашим хоробрим захисникам, чемпіонат України все-таки зможе відбутись і сподіваємось, що наша команда покаже якісний результат на полі.