Зоря у результативному матчі обіграла Віслу Плоцьк

Фото — zarya-lugansk.com

Зоря обіграла Віслу Плоцьк у черговому контрольному матчі на зборах у Польщі (3:2).

Поляки першими відкрили рахунок на початку поєдинку, з пенальті забив Марко Колар. Однак Зоря швидко зрівняла рахунок – гол на рахунку Єгора Назаріни. Наприкінці першого тайму луганці зуміли вийти вперед, відзначився В’ячеслав Чурко.

Польський клуб знову був активнішим на початку другої половини, Матеуш Левандовскі зрівняв рахунок. Проте за 9 хвилин Денис Нагнойний знову вивів Зарю вперед, встановивши остаточний результат.

Зоря втретє грає проти представників польської Екстракласи. Раніше луганці обіграли Корону Кельце (4:1) і поступилися Легії (1:2).

Зоря розпочне новий сезон 4 серпня, коли зіграє у третьому раунді кваліфікації Ліги конференцій. Суперником луганчан стане переможець протистояння Влазнія – Університатя Крайова.

Чемпіонат української Прем’єр-ліги стартує 23 серпня.

Контрольний матч

Вісла Плоцьк – Зоря 2:3 (1:2)

Голи: Колар, 11 (з пенальті), Левандовські, 55 – Назаріна, 15, Чурко, 45, Нагнойний, 64.

Зоря: Мацапура, Данченко (Алефіренко, 75), Імереков, Снурніцин (Хлань, 46), Вантух (Сміян, 66), Батагов, Назаріна (Тлумак, 82), Чурко (Бражко, 82), Крістіан (Михайленко, 7) Кабаєв (Булеця, 46), Гладкий (Нагнойний, 46).