Агробізнес офіційно пропускає сезон 2022/23

ФК Агробизнес, фото — facebook.com/fcab.com.ua

ФК Агробізнес повідомив, що офіційно пропускає сезон 2022/23.

«У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну наш клуб ухвалив рішення пропустити сезон 2022/23 у Першій лізі, призупинити членство у ПФЛ, залишаючись у статусі професійного клубу та відновити участь у змаганнях ПФЛ у сезоні 2023/24. Як відомо, ПФЛ запропонувала опцію, що дозволяє в умовах воєнного часу, відмовившись від участі у змаганнях ПФЛ, зберегти професійний статус клубу та відновити участь у змаганнях у наступних сезонах. Цим, окрім ФК Агробізнес, вже скористалася низка клубів Першої ліги. Наразі наші орієнтири перебудовані на захист України від загарбників, допомогу тим, хто відстоює нашу незалежність».

«Частина представників нашого клубу поповнила лави ЗСУ та захищає країну зі зброєю в руках. Зокрема, це засновник ФК Агробізнес Олег Собуцький, віце-президент клубу Андрій Донець, тренер Сергій Добропільський, адміністратор команди Володимир Дузь, керівник роботи з уболівальниками Сергій Чиж та його син, колишній воротар ФК Агробізнес, дитячий тренер Агробізнес-ДЮСШ Сергій Чиж (молодший), фінансовий директор Роман Глущак, співробітник у структурі клубу Роман Пукас».

«Водночас ФК Агробізнес продовжує функціонувати. Цілком підтримується інфраструктура клубу, доглядають футбольні поля, майданчики, збережені робочі місця у структурі клубу, тренерам, футболістам, адміністрації, всім працівникам виплачується заробітна плата.

Також повністю забезпечується розвиток дитячо-юнацького футболу в нашій країні. Майбутні футбольні зірки різних вікових груп Агробізнес-ДЮСШ, незважаючи на воєнний час, активно тренуються, розвивають свою майстерність, по можливості беруть успішну участь у дитячих турнірах».

Раніше Sport Arena повідомляла, що Агробізнес, Волинь, Лівий берег, Карпати Галич та Любомир (Ставище) ризикують не зіграти у новому сезоні чемпіонату України.

Президент ПФЛ Олександр Каденко заявляв, що у чемпіонатах Першої та Другої ліг мають стартувати по 16 клубів. Сезон у ПФЛ може стартувати наприкінці серпня чи на початку вересня.

Футбольний сезон 2021/22 в Україні завершився достроково через вторгнення російських військ на територію країни. Агробізнес посів 13-е місце у підсумковій турнірній таблиці Першої ліги.